گروه خدمات طراحی کسب و کار

از نوآوری ط سودآوری

تبدیل منابع به درآمد پایدار با طراحی اصولی کسب‌وکار

شناسایی بازار هدف، طراحی ارزش واقعی برای مشتریان و معماری سازمان برای تولید سودآوری با خدمات جامع طراحی کسب‌وکار ممکن می‌شود. آماده‌ایم تا در ایجاد زیربنای مستحکم برای سازمان به شما کمک کنیم و در بزنگاه‌های تصمیم‌سازی در کنار شما باشیم.

برای آغاز یک کسب‌وکار جدید در اولین گام می‌کوشیم با شناسایی نیاز مخاطب هدف و تدوین یک مدل کسب‌وکار منحصر‌به‌فرد چشم‌اندازی روشن از مسیر آینده کسب‌وکار ایجاد کرده و چگونگی خلق ارزش، ارائه آن و ایجاد درآمد را تبیین نماییم. در ادامه به شما کمک می‌کنیم ضمن معماری سازمان لازم برای ارائه کالا/خدمات موردنظر، یک نقشه راهبردی‌ دقیق، جامع و واقع‌بینانه نیز جهت هدایت سازمان درصحنه کسب‌وکار تدوین کنید. راهبرد سازمان برای سودآوری و تضمین پایداری کسب‌وکار، پیش‌بینی‌های مالی و مدیریت ریسک‌های این حوزه در قالب یک برنامه جامع مالی برنامه‌ریزی می‌گردد.

Business Model Development

تدوین مدل کسب‌وکار

مدل کسب‌وکار یک چارچوب شفاف برای چینش اجزای مختلف کسب‌وکار جهت خلق و ارائه ارزش به مخاطبان و ایجاد جریان درآمدی ارائه می‌نماید. مطالعه مخاطب هدف، تدقیق در فعالیت‌های کلیدی و شناسایی شرکای کلیدی نیز در تدوین مدل موردتوجه قرار می‌گیرند. این مدل تولید مزیت رقابتی به‌واسطه خلق نوآوری و ایجاد تمایز را تسهیل نموده و فرصت‌های جدیدی را برای ایجاد موفقیت تجاری نمودار می‌سازد.

مدل کسب‌وکار مناسب زیربنای فعالیت‌های یک تجارت سودآور، پایدار و قابل توسعه است و به‌وسیله تنظیم راهبرد با نیاز مشتری و ارزش پیشنهادی موفقیت کسب‌وکار را تضمین می‌نماید…

Business Plan Development

تدوین طرح توجیهی

تدوین یک سند جامع و دقیق برای مشخص کردن اهداف بلندمدت و کوتاه‌مدت و هدایت فعالیت‌های سازمان در جهت رسیدن به آن‌ها نقش مهمی در تنظیم فعالیت‌های یک کسب‌وکار نوپا دارد. طرح توجیهی یا «بیزنس پلن» (BP)، به‌مثابه یک نقشه‌ راه، فعالیت‌های سازمان را بر اساس موقعیت‌ها و موانع پیش‌رو مشخص کرده و چگونگی تخصیص منابع و تصمیم‌سازی برای رشد مستمر را تبیین می‌نماید. ایجاد شفافیت عملیاتی و هماهنگی بین کارکنان رسالت دیگر بیزنس پلن می‌باشد.

شایان ذکر است که برخورداری از یک طرح توجیهی منظم نقش مهمی را در جذب سرمایه‌گذار برای توسعه کسب‌وکار ایفا می‌کند. می‌توانید با خیالی آسوده فرایند نگارش و بهبود مستمر این سند راهبردی را به ما بسپارید…

Financial Plan Development

تدوین برنامه مالی

یک برنامه مالی موفق ضمن تبیین دقیق راهبرد مالی کسب‌وکار، صرفه اقتصادی فعالیت‌ها را به‌وضوح توجیه می‌کند. این سند وضعیت فعلی و اهداف آینده کسب‌وکار را توضیح داده و با ارائه بودجه‌بندی هزینه‌ها را تنظیم می‌نماید. برنامه مالی با ارائه چشم‌انداز مالی کسب‌وکار پیش‌بینی‌هایی را در خصوص درآمدهای آینده ارائه نموده و تدابیری برای مدیریت ریسک‌های مالی پیشنهاد می‌کند.

تقویت شفافیت مالی، مدیریت جریان نقدینگی و برنامه‌ریزی مالیاتی از دیگر مقاصد تدوین برنامه مالی برای کسب‌وکار به شمار می‌آیند. این سند به تحلیل‌گران نهادهای مالی و اعتباری کمک می‌کند تا ظرفیت بالقوه کسب‌وکار شمارا بهتر درک کنند و بدین سبب از اهمیت فراوانی در فرایندهای جذب سرمایه برخوردار است.

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره مدیریت

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره طراحی کسب و کار استفاده کنم؟

برای شروع کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره مدیریت ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره مدیریتی و مشاوره اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره طراحی کسب‌وکار ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.