از تقویت جایگاه بازار ط فروش تصاعدی​

مشاوره بازاریابی و فروش

تعامل موفق با مشتریان، غلبه بر رقبا و افزایش سود در بازار پرفراز و فرود

با رویکرد یکپارچه بازاریابی و فروش ط تبدیل مخاطبان به مشتریان وفادار، رسیدن به اهداف فروش و تقویت برند در عین صرفه‌جویی در منابع اهدافی قابل‌دسترس هستند. با استفاده از آخرین بهروش‌های صنعت و با مشاوره بازاریابی و فروش به شما کمک می‌کنیم حضور موفقی در بازار داشته و درآمد سازمان را افزایش دهید. این رویکرد تمام ابزارهای لازم برای تأثیرگذاری بر مخاطبان هدف، افزایش کارایی واحد فروش و پیروزی بر رقبا درصحنه بازار را در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

از تحقیقات بازار و شناسایی مخاطبان هدف گرفته تا طراحی پیام مؤثر و اجرای کمپین، هرآن چه برای یک بازاریابی موفق به آن نیاز دارید در تدوین برنامه بازاریابی منحصربه‌فرد شما پوشش داده می‌شود. معماری ساختار و فرایندهای مشتری-محور فروش و توانمندسازی واحد برای افزایش جریان درآمدی از طریق ارائه ابزارها و آموزش‌های لازم در طراحی سازمان فروش دنبال می‌گردد. نهایتاً با برنامه‌ریزی راهبردها و پیاده‌سازی فرایندهای موردنیاز سازمان برای اجرای مدل‌های فروش ( از قبیل «B2B»، «B2C» و…) موفقیت واحد فروش تضمین می‌شود.

Marketing Plan Development

تدوین برنامه بازاریابی

برنامه بازاریابی هدایتگر فعالیت‌های بازاریابی کسب‌وکار شما برای رسیدن به اهداف می‌باشد. این سند شامل راهبردها، تاکتیک‌ها و کلیه اقدامات لازم برای ایجاد یک تعامل فعال و هدفمند با مخاطبان و نیل به جایگاه درخور در بازار است. برای تدوین برنامه بازاریابی، پس از مطالعه و بخش‌بندی بازار و مشخص کردن دقیق و شفاف اهداف، به شناسایی مخاطبان هدف و طراحی آمیزه بازاریابی (Marketing Mix) مبادرت می‌گردد. مدیریت ریسک، بهینه‌سازی بودجه و الگوهای طراحی کمپین نیز در این سند ملحوظ می‌گردند.

در ادامه، برای اجرا و پایش برنامه بازاریابی بر اساس سنجه‌ها و شاخصه‌های کلیدی عملکرد (KPI) در کنارتان خواهیم بود. بهره‌گیری مؤثر از بهروش‌های علمی با پشتوانه تجربی کسب‌وکار شمارا در ریل رشد سهم بازار و ایجاد مزیت رقابتی قرار می‌دهد…

Sales Organization

طراحی و اجرای سازمان فروش

یک واحد فروش مؤثر از ساماندهی نقش‌ها و ساختار سازمانی و فرایندهای فروش بر اساس بهروش‌ها متولدشده و با ارائه ابزارهای لازم و تدوین نقشه راهبرد عملیاتی فروش توانمند می‌گردد. ارائه کلیه نکات مدیریتی جهت پیش‌بینی و برنامه‌ریزی فروش و معرفی سنجه‌های تصمیم‌گیری نیز بخشی از خدمات این حوزه می‌باشد. در ادامه لازم است پرسنل واحد آموزش‌های لازم را برای بهره‌گیری از فرصت‌های بالقوه فروش دریافت نمایند.

سازمان فروش با ایجاد شفافیت، بهینه‌سازی تخصیص منابع و افزایش انعطاف‌پذیری واحد فروش بستری مساعد را برای اجرا و بهبود مستمر راهبرد عملیاتی فروش ایجاد می‌کند. در چنین بستری به‌واسطه افزایش کارایی واحد فروش و بهبود تعامل با مشتریان، مطمئناً می‌توان شاهد رشد قابل‌توجه درآمد کسب‌وکار بود…

Sales Models

طراحی و اجرای مدل‌های فروش

تدوین و اجرای راهبردهای اختصاصی فروش برای شرایط منحصربه‌فرد هر کسب‌وکار و متناسب با بازار هدف نیازمند مدل‌سازی فرایند فروش و تحلیل عناصر مؤثر بر آن است. این مهم ارتباط تنگاتنگی با سیاست قیمت‌گذاری، ارتباطات بازاریابی و مدیریت خدمات مشتریان دارد. در کسب‌وکارهای برخوردار از مدل‌های فروش متعدد (برای مثال «B2B» و «B2C» ) پیچیدگی‌های طراحی فرایند، دینامیک تصمیم‌سازی و سیاست‌گذاری سازمانی دوچندان می‌شود.

رویکرد هدفمند خدمات طراحی و اجرای مدل‌های فروش به دنبال برنامه‌ریزی راهبردی و سیستم سازی تخصصی برای پاسخ‌گویی به نیاز کسب‌وکارها برای ایجاد سازوکارهای لازم جهت فروش موفق در شرایط پیچیده است. این رویکرد با ایجاد انعطاف‌پذیری لازم برای انطباق با نیاز متغیر مخاطبان به تقویت مشتری‌مداری در سازمان کمک کرده و با تولید بینش بازار به ایجاد مزیت رقابتی پایدار کمک می‌کند…

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره بازاریابی و فروش

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره بازاریابی و فروش استفاده کنم؟

برای شروع کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره بازاریابی و فروش ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش و مشاوره اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره بازاریابی و فروش ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.