مقدمه

مشاوره و اجرای راهکارهای مدیریت ارتباطات مشتریان (مشاوره crm)

اجرای برنامه‌های وفادارسازی و تقویت ارتباط کسب‌وکار و مخاطبان با استقرار «CRM» تسهیل می‌گردد. اشراف بر نقاط تماس و تجمیع داده‌های روابط کسب‌وکار با مشتریان باعث تعمیق درک سازمان از مخاطبان شده و مدیران را در برنامه‌ریزی و شخصی‌سازی تعاملات با مشتریان یاری می‌دهد. پیاده‌سازی بهروش‌های فروش، هدف‌گیری دقیق‌تر مخاطبان و افزایش اثربخشی کمپین‌های بازاریابی ارمغان بهره‌گیری از «CRM» در کسب‌وکار می‌باشد. 

پیاده‌سازی مشتری-محوری واقعی در سازمان از رهگذر بینش راهبردی این راهکار حاصل می‌آید که موجب تعالی خدمت‌رسانی به مشتریان گشته و ایشان را به سفیران وفادار برند مبدل می‌سازد.

چالش‌ها

رفع موانع و چالش‌های سازمانی

راهکارهای مدیریت ارتباطات مشتریان برای حل چالش‌های زیر به کار گرفته می‌شوند.
پراکندگی داده‌های مشتریان
نارسایی تعامل با مشتریان
نبود اطلاعات کافی در خصوص رفتار مشتریان
عدم مدیریت صحیح سرنخ‌های فروش
از دست دادن فرصت‌های فروش
میزان پایین نرخ نگهداشت مشتریان
دشواری پیش‌بینی فروش
شکست کمپین‌های بازاریابی
نبود تحلیل مشخص از میزان موفقیت فعالیت‌های بازاریابی

مشتری محوری در قلب سازمان

بهبود تعامل با مشتریان و افزایش فروش با راهبرد رشد مشتری محور

استقرار «CRM» سازمان شمارا قادر می‌سازد تا با تجمیع داده‌های مشتریان و پیگیری تعاملات بتوانید تجربه‌ای منحصربه‌فرد برای مخاطبان رقم بزند. ارتقاء عملکرد واحد فروش، تقویت نگهداشت مشتریان و بهره‌گیری از فرصت‌های فروش دیگر مزایای این نوع راهکارها هستند.
با استفاده از راهکارهای مدیریت ارتباطات مشتریان و مشاوره crm ما می‌توانید کمپین‌های موفق طراحی کرده و پیش‌بینی‌های دقیق از تقاضای آینده ارائه داد.

موارد قابل ارائه

جزئیات سرویس

خدمات مشاوره crm و اجرای راهکارهای مدیریت ارتباطات مشتریان ط شامل چه مواردی است؟

تحلیل راهبرد بازاریابی و فروش کسب‌وکار
تحلیل بازار، رقبا و مشتریان
نیازسنجی و تحلیل اهداف کسب‌وکار
شناسایی راهکارهای مناسب
ارائه سند راهنمای انتخاب
تدوین نقشه راه استقرار و مدیریت ریسک
تدوین برنامه انتقال داده و کانورت
طراحی چارچوب ادغام با سیستم‌های مستقر
آموزش نیروی انسانی

یک گام ط پایان چالش‌ها

با اشتیاق آماده شنیدن چالش‌های مجموعه‌تان هستیم. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در کنار هم راهکاری جامع برای عبور از این مرحله پیدا خواهیم کرد.

دستاوردها

پیشرفت قابل پیش‌بینی سازمان

راهکارهای مدیریت روابط مشتریان با توانمندسازی کسب‌وکار برای تقویت روابط با مشتریان و ارائه تجربه شخصی‌سازی‌شده باعث دستیابی به مشتریان جدید و وفادار سازی آنان می‌شوند که نهایتاً موجب رشد درآمدی می‌گردد. عمده منافع پیاده‌سازی و مشاوره crm  در کسب‌وکار عبارت است از:

اشراف بر مشتریان

دستیابی به دید 360 درجه نسبت به رفتار و تمایلات مشتریان لازمه طراحی یک الگوی شخصی‌سازی‌شده تعاملی با آنان است. راهکار مدیریت ارتباطات مشتریان چنین اشرافی را برای کسب‌وکار شما به ارمغان می‌آورد.

افزایش رضایت مشتریان

ارتقاء سطح کیفی ارتباطات مشتریان و ارائه تجربه شخصی‌سازی‌شده موجبات ارتقاء تجربه مشتریان را در تعامل با کسب‌وکار فراهم می‌سازد.

اجرای کمپین‌های بازاریابی مؤثر

بر اساس داده‌های مشتریان و تحلیل رفتار آنان می‌توان کمپین‌های بازاریابی هدفمند را برنامه‌ریزی و اجرا نمود. چنین رویکردی باعث بهبود نرخ بازگشت سرمایه در فعالیت‌های بازاریابی می‌گردد.

تقویت پشتیبانی

با دسترسی کامل به تاریخچه سؤالات، تعاملات و مشکلات مشتریان تیم پشتیبانی قادر به ارائه پشتیبانی سریع و مؤثر به مشتریان خواهد بود.

سازمان‌دهی تکنیک‌های فروش

راهکار «CRM» امکان شناسایی فرصت‌های بیش فروشی (upselling) و فروش مکمل (cross-selling) را فراهم می‌سازد.

بهبود نگهداشت مشتریان

با تعمیق درک از نیازها و سلایق مشتریان می‌توان نگهداشت مشتریان را ارتقاء بخشیده و آنان را به سفیران وفادار برند مبدل نمود.

افزایش فروش

یکی از نتایج محسوس راهکارهای مدیریت ارتباطات مشتریان افزایش فروش است که به‌واسطه به‌کارگیری بینش راهبردی از مشتریان و اجرای فرایندهای علمی حاصل می‌گردد.

بهینه‌سازی فرآیند فروش

با استقرار دانش و بهروش‌های فروش در سازمان می‌توان تقویت دقت و سرعت مدیریت سرنخ‌ها و افزایش قابل‌توجه نرخ تبدیل را انتظار داشت.

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره crm

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره crm استفاده کنم؟

برای شروع کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره crm ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره crm و مشاوره اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره crm و اجرای آن لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.