مقدمه

مشاوره سیستم های مدیریتی

استقرار واقعی یک نظام‌ مدیریتی در سازمان نیازمند فرهنگ‌سازی، آموزش و ادغام یکپارچه فرایندها و بهروش‌های نظام مدیریتی در عملیات است. چنین نظامی باید ماهیتاً با سازمان و فضای فعالیت آن سنخیت داشته و قابلیت پاسخگویی به چالش‌های منحصربه‌فرد کسب‌وکار را دارا باشد. 

به باور ط یک نسخه واحد برای تمام کسب‌وکارها وجود ندارد و بر اساس واقعیات داخلی و محیطی سازمان می‌توان راهکارهای اختصاصی مبتنی بر نظام‌های مدیریتی ارائه نمود.

چالش‌ها

رفع موانع و چالش‌های سازمانی

اگر سازمان شما با چالش‌های زیر مواجه است، با مشاوره سیستم های مدیریتی می‌توانیم در کنار هم تحول سازمانی و عبور از این چالش‌ها را رقم بزنیم.

گردشکار گسسته و ناکارآمد
ناسازگاری فرایندها و بروز خطا
نارسایی در ارتباط بین تیم‌ها و واحدها
نظارت‌پذیری محدود و ضعیف
دشواری توسعه کسب‌وکار
اسراف منابع
نارضایتی مشتریان
نبود سازوکارهای بهبود مستمر

نظام‌مندی، زیربنای تعالی سازمانی

آمادگی کامل سازمان برای رشد و توسعه همه‌جانبه کسب‌وکار

نظام‌های مدیریتی امکان بازسازی گردشکار را بر اساس بهروش‌ها مهیا کرده و زیربنای یکپارچگی سازمان را بنا می‌نهند. کسب‌وکارهای برخوردار از نظام مدیریتی مناسب دارای بهره‌وری عملیاتی بالا و نظارت‌پذیری دقیق بوده و از منابع به بهترین نحو استفاده می‌نمایند.
ارتقاء میزان رضایت مشتریان و نهادینه‌سازی فرهنگ بهبود مستمر در گستره سازمان از دیگر نتایج این مهم می‌باشد.

موارد قابل ارائه

جزئیات سرویس

خدمات مشاوره سیستم های مدیریتی ط شامل چه مواردی است؟

شناسایی نظام‌های مدیریتی و بهروش‌های متناسب با کسب‌وکار
طراحی چارچوب مدیریتی شخصی‌سازی‌شده بر اساس یک یا چند نظام مدیریتی
طراحی و مستندسازی فرایندها بر اساس بهروش‌های صنعت
استقرار نظام مدیریتی جدید و آموزش کارکنان
اتوماسیون گردشکار
استقرار سازوکار‌های تضمین کیفیت

یک گام ط پایان چالش‌ها

با اشتیاق آماده شنیدن چالش‌های مجموعه‌تان هستیم. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در کنار هم راهکاری جامع برای عبور از این مرحله پیدا خواهیم کرد.
دستاوردها

پیشرفت قابل پیش‌بینی سازمان

بهره‌گیری از چارچوب‌های ساختارمند و مهندسی‌شده برای ساماندهی عملیات منافع متعددی برای سازمان دربر دارد. با استقرار یک نظام مدیریتی مناسب می‌توان به منافع زیردست پیدا کرد.
افزایش بهره‌وری عملیاتی

بهره‌گیری از نظام‌های مدیریتی موجب ساماندهی عملیات و گردشکار شده و با کاهش گلوگاه‌های بهره‌وری، کارایی سازمان را ارتقاء می‌بخشد.

ثبات کیفیت

استقرار نظام‌های مدیریتی تداوم سطح کیفی محصولات و خدمات را تضمین می‌نماید.

شفافیت مسئولیت‌ها

تعریف دقیق نقش‌های سازمانی و مسئولیت‌های متناظر و اجزای هر فرایند موجب کاهش ابهام در خصوص مسئولیت‌ها می‌گردد.

کاهش ریسک

با توجه به تنیده بودن مدیریت ریسک در تاروپود بهروش‌های نظام‌های مدیریتی، بهره‌گیری از این نظام‌ها موجب کاهش قابل‌توجه ریسک‌های بالقوه کسب‌وکار می‌شود.

بهبود مستمر

نظام‌های مدیریتی نسبت به ارتقاء دائمی بهره‌وری عملیات اهتمام تام دارند که این مهم به‌واسطه وجود فرایندهای چرخه‌ای تحلیل و بازبینی ممکن می‌شود.

تسهیل مقیاس‌پذیری

توسعه عملیات اغلب فرایندی دشوار و همراه با ریسک‌های مختلف است. در صورت انطباق برنامه‌ریزی و فعالیت‌های کسب‌وکار با نظام‌های مدیریتی این مهم با سهولت بسیار بیشتری اجرایی می‌گردد.

ارتقاء رضایت مشتریان

به‌واسطه رویکرد علمی نظام‌های مدیریتی در طراحی فرایندها، فاکتورهای مختلف رضایت مشتری در عملیات موردتوجه قرار می‌گیرند. این‌همه در کنار ثبات کیفیت به افزایش هرچه بیشتر رضایت مشتریان منجر می‌شود.

افزایش سودآوری

استقرار نظام مدیریتی مناسب با جهت‌دهی علمی مدیریت، از بین بردن زمینه‌های حیف‌ومیل منابع و بهبود کارایی سازمان موجب افزایش سود‌آوری کسب‌وکار می‌گردد.

کاهش هزینه عملیات

ساماندهی تخصیص منابع به مطلوب‌ترین روش ممکن همراه با ارتقاء کارایی فرایندها موجب کاهش قابل‌توجه هزینه عملیات و صرفه‌جویی در منابع می‌شود.

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره سیستم های مدیریتی

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس

مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.

تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.
FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره سیستم های مدیریتی استفاده کنم؟

برای شروع مشاوره سیستم های مدیریتی کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره سیستم های مدیریتی ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره سیستم های مدیریتی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره سیستم های مدیریتی ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.