صفر ط صد

مشاوره مدیریت استراتژیک

ارائه راهکارهای جامع مدیریت راهبردی، همراه شما در مسیر بالندگی

در مشاوره مدیریت استراتژیک و در فضای عدم قطعیت (VUCA) به شما کمک می‌کنیم فرصت‌ها را شناسایی نموده و چشم‌انداز روشنی از آینده کسب‌وکارتان ترسیم کنید. توانمندسازی سازمان برای طراحی راهبرد‌های اختصاصی بر مبنای بهروش‌های مدیریتی قدرت تصمیم‌سازی سریع در مواجهه با عدم قطعیت‌ها را به ارمغان می‌آورد و با ارتقاء انعطاف‌پذیری کسب‌وکار مزیت رقابتی ایجاد می‌نماید. چارچوب کارت امتیازی متوازن راهبرد را در گستره سازمان و عملیات جاری ساخته و حصول اهداف بلندمدت را تضمین می‌کند. طراحی و اجرای راهبرد مؤثر در راستای اهداف بلندمدت سازمان و نظارت دقیق برای بهبود مستمر این برنامه مسیری است پرپیچ‌وخم که آماده همراهی شما در آن هستیم.

Strategic Planning in Uncertainty

برنامه‌ریزی راهبردی بر پایه عدم قطعیت

فعالیت در فضای ناپایدار و آکنده از نادانسته‌ها نیازمند اتخاذ نگرشی منعطف و تطابق‌پذیر در برنامه‌ریزی راهبردی است. با به رسمیت شناختن پیچیدگی‌های فضای کسب‌وکار و استقبال از عدم قطعیت می‌توان بستری قدرتمند برای استفاده بهینه از فرصت‌ها و نوآوری در پاسخ به چالش‌ها ایجاد نمود. برنامه‌ریزی راهبردی بر پایه عدم قطعیت رویکردی پویا و فراگیر برای هدایت سازمان در مسیر اهداف بلندمدت کسب‌وکار است. پیش‌بینی ریسک‌ها، رصد دقیق عوامل خارجی و سناریو پردازی برای شرایط مختلف، ابزارهای مؤثر این رویکرد برای باز تنظیم سریع و دقیق راهبرد هستند…

Management Systems Implementation

استقرار نظام‌های مدیریتی

استقرار واقعی یک نظام‌ مدیریتی در سازمان زمانی به وقع می‌پیوندد که اصول آن ملکه ذهن شده و بهروش‌ها در عملیات یکپارچه گردند. چنین نظامی باید ماهیتاً با سازمان و فضای فعالیت آن سنخیت داشته و قابلیت پاسخگویی به چالش‌های منحصربه‌فرد کسب‌وکار را دارا باشد. به باور ط یک نسخه واحد برای تمام کسب‌وکارها وجود ندارد و بر اساس واقعیات داخلی و محیطی سازمان می‌توان راهکارهای اختصاصی مبتنی بر نظام‌های مدیریتی ارائه نمود…

Balanced Scorecard Implementation

پیاده‌سازی چارچوب کارت امتیازی متوازن

چارچوب کارت امتیازی متوازن مکمل برنامه‌ریزی راهبردی و تسهیلگر جاری شدن آن در سازمان است. این چارچوب ترجمان اهداف راهبردی به سنجه‌های عملکردی و سپس اندازه‌گیری کارایی واحدها و فرایندها در گستره سازمان را ممکن می‌سازد. بدین ترتیب مدیران ارشد می‌توانند بر اساس واقعیات سازمانی تصمیمات بهتری برای رهبری یک کسب‌وکار یکپارچه بگیرند.

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره مدیریت استراتژیک

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره مدیریت استراتژیک استفاده کنم؟

برای شروع کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریت استراتژیک مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاور مدیریت استراتژیک ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره مدیریتی و مشاوره اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره مدیریت استراتژیک با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره مدیریت استراتژیک ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.