مقدمه

مشاوره مارکتینگ پلن

برنامه بازاریابی هدایتگر فعالیت‌های بازاریابی کسب‌وکار شما برای رسیدن به اهداف می‌باشد. این سند شامل راهبردها، تاکتیک‌ها و کلیه اقدامات لازم برای ایجاد یک تعامل فعال و هدفمند با مخاطبان و نیل به جایگاه درخور در بازار است.

برای تدوین برنامه بازاریابی، پس از مطالعه و بخش‌بندی بازار و مشخص کردن دقیق و شفاف اهداف، به شناسایی مخاطبان هدف و طراحی آمیزه بازاریابی (Marketing Mix) مبادرت می‌شود. مدیریت ریسک، بهینه‌سازی بودجه و الگوهای طراحی کمپین نیز در این سند ملحوظ می‌گردند. ما با مشاوره برنامه بازاریابی می‌توانیم در این مسیر در کنارتان باشیم.

بهره‌گیری مؤثر از بهروش‌های علمی با پشتوانه تجربی کسب‌وکار شمارا در ریل رشد سهم بازار و ایجاد مزیت رقابتی قرار می‌دهد.

چالش‌ها

رفع موانع و چالش‌های سازمانی

فقدان راهبرد جامع بازاریابی در سازمان باعث بروز چالش‌های متعددی می‌گردد.

نارسایی در شناسایی و دسترسی به مخاطبان هدف
از دست رفتن فرصت‌های فضای دیجیتال برای بازاریابی
بی‌اطلاعی از روندهای بازار و تغییرات در رفتار مشتریان
وجود ناهماهنگی در تعامل با مشتریان
آگاهی پایین مخاطبان از برند
در دست نداشتن ابتکار عمل و اتخاذ اقدامات واکنشی در برابر رقبا
نامشخص بودن میزان اثرگذاری فعالیت‌های بازاریابی
عدم دستیابی به اهداف از پیش تعیین‌شده
افزایش سهم بازار رقبا

بازاریابی سرمایه‌گذاری است

برداشتن بار هزینه‌های بازاریابی از دوش کسب‌وکار

با برخورداری از یک مدل کسب‌وکار موثق می‌توان برنامه‌ای واضح از اجزای کسب‌وکار را در دست داشت و از آن برای تقویت احتمال موفقیت تجاری بهره برد. تضمین کسب شناخت کافی از بازار و مشتریان و طراحی یک ارزش پیشنهادی مرتبط و شفاف ازجمله منافع اتخاذ رویکرد علمی به مدل‌سازی کسب‌وکار است.
بر اساس این رویکرد منابع کلیدی مطابق اولویت‌های راهبردی برای تولید جریان‌های درآمدی مستمر ذیل یک ساختار مالی دقیق به کار گرفته می‌شوند. توسعه‌پذیری مدل کسب‌وکار باید به‌دقت برنامه‌ریزی‌شده باشد و تنها چنین مدلی است که با ارائه تصویری روشن از آینده باعث تسهیل جذب سرمایه می‌گردد.

موارد قابل ارائه

جزئیات سرویس

خدمات مشاوره برنامه بازاریابی ط شامل چه مواردی است؟

تدوین پیشنهاد یکتای فروش (USP)
تدوین آمیزه بازاریابی (Marketing Mix)
شناخت مخاطب هدف و تدوین پرسونا
تدوین راهبرد ایجاد و مدیریت سرنخ‌ها
تدوین راهبرد ورود به بازار
تعیین اهداف بازاریابی
تحقیقات بازار
تحلیل رقبا
بخش‌بندی بازار
شناسایی شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI)
استقرار سازوکار‌های بهبود دوره‌ای راهبرد
تدوین راهبرد بازاریابی با بودجه محدود
تدوین راهبرد بازاریابی دیجیتال
تدوین راهبرد بازاریابی محتوایی
تنظیم سند مدیریت بودجه بازاریابی
تدوین راهبرد مدیریت ریسک
جایگاه‌یابی

یک گام ط پایان چالش‌ها

با اشتیاق آماده شنیدن چالش‌های مجموعه‌تان هستیم. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در کنار هم راهکاری جامع برای عبور از این مرحله پیدا خواهیم کرد.
دستاوردها

پیشرفت قابل پیش‌بینی سازمان

توانمندسازی کسب‌وکار برای دسترسی به مخاطبان هدف و برقراری تعامل مؤثر با آنان از رهگذر برنامه بازاریابی حاصل می‌شود. با تدوین این سند و با مشاو ره پلن مارکتینگ می‌توان به اهداف زیر رسید.

ایجاد مزیت رقابتی

برنامه جامع بازاریابی می‌تواند بر اساس درک دقیق از رقبا، روندهای بازار و نیازها و رفتار مصرف‌کنندگان فرایندهای کسب‌وکار را از طراحی تا پشتیبانی برای ایجاد مزیت رقابتی تنظیم نماید.

اجرای کمپین‌های موفق

سازوکارهای لازم برای خلق کمپین‌های مؤثر که منطبق بر نیازها و سلایق مخاطبان هدف باشد در برنامه جامع بازاریابی موردتوجه قرار می‌گیرند.

تعامل سازنده

با کسب شناخت کافی از مخاطبان و طراحی پیام‌ها و تعاملات در نقاط تماس می‌توان برای مشتریان تجربه خوبی در تعامل با کسب‌وکار رقم زد.

ارتقاء آگاهی برند

با بازاریابی هدفمند می‌توان به دیده شدن برند کمک کرد و تلقی مخاطبان از برند را ارتقاء بخشید.

دسترسی به مشتریان هدف

شناسایی دقیق مخاطبان هدف و تدوین راهبرد و تاکتیک مناسب برای دسترسی به آنان با برنامه بازاریابی ممکن می‌شود.

ورود موفق به بازار

با تدوین راهبردهای مناسب می‌توان با اطمینان وارد بازارهای جدید شد و درصحنه رقابت عملکرد موفقی داشت.

یکپارچگی تمام کانال‌ها

پوشش دهی تمام کانال‌ها و اتخاذ رویکرد اومنی‌چنل باعث ایجاد یکپارچگی تجربه تعامل و بهبود آن می‌شود.

افزایش درآمد

طراحی محصولات جذاب، اجرای کمپین‌های موفق و بهبود وجهه برند، باعث افزایش درآمد کسب‌وکار خواهد شد.

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره برنامه بازاریابی

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس

مشاوره مارکتینگ پلن ما که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.

تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره مارکتینگ پلن استفاده کنم؟

برای شروع مشاوره برنامه بازاریابی کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره برنامه بازاریابی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره مارکتینگ پلن ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره برنامه بازاریابی و مشاوره اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره مارکتینگ پلن با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره برنامه بازاریابی ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.