مقدمه

بازمهندسی فرایندهای کسب‌وکار

توانایی واقعی سازمان شما در پی به چالش کشیدن وضع موجود و تغییر فرایندهای ناکارآمد ظهور می‌یابد. معجزه بازمهندسی فرایندهای کسب‌وکار نوآوری در راستای تسهیل رسیدن به اهداف راهبردی ضمن کاهش هزینه‌ها است. 

با تحلیل فرایندها و ریشه‌یابی چالش‌های موجود در گستره سازمان و حوزه تعامل با مشتریان می‌توان فرایندهای جدیدی طراحی نمود که با صرف منابع کم‌تر تأثیرگذاری بیشتری داشته و رضایت مشتریان را تعمیق می‌بخشند. فرایندهای جدید ضمن چابک سازی سازمان و تقویت خلاقیت نیروی انسانی به رشد کسب‌وکار کمک می‌نمایند.

ضرورت مشاوره با ط

چرا به مشاور برنامه‌ریزی استراتژیک نیاز دارید؟

در دنیای کسب‌وکار امروزی، که هر لحظه در حال تغییر است و ممکن است با چالش‌های غیرمنتظره روبرو شوید، داشتن یک برنامه استراتژیک دقیق و معتبر بیش از هر زمان دیگری حیاتی است. برنامه‌ریزی استراتژیک نه تنها یک انتخاب، بلکه ضرورتی اجتناب‌ناپذیر برای تضمین موفقیت و پایداری کسب‌وکار شما در برابر تغییرات پیش‌بینی‌ناپذیر بازار است.

مشاوره برنامه‌ریزی استراتژیک با ارائه‌ چشم‌اندازی واضح، نه تنها به شما کمک می‌کند که اهداف بلندمدت خود را با دقت شناسایی و برنامه‌ریزی کنید، بلکه بوسیله‌ آن می‌توانید با اطمینان کامل در محیط پیچیده امروزی حرکت کنید، مزیت رقابتی خود را مستحکم‌تر سازید، منابع خود را بهینه به‌کار گیرید و تصمیم‌گیری‌های مبتنی بر داده‌های دقیق و معتبر داشته باشید. اکنون زمان آن است که قدمی محکم به سمت تحقق اهداف بلندمدت خود بردارید.

ما متعهد به راهنمایی شما در تدوین استراتژی‌هایی هستیم که به شما اطمینان و آرامش خاطر می‌دهند و راه را برای دستیابی به اهداف بزرگ‌تر هموار می‌سازند. چه به دنبال شناسایی فرصت‌های جدید باشید، چه نیازمند تقویت مزیت رقابتی خود، یا به دنبال بهینه‌سازی منابع کسب‌وکارتان باشید، در هر صورت ما با استفاده از دانش تخصصی و تجربیات چندین ساله‌مان، شما را در هر قدم یاری خواهیم داد. دعوت می‌کنیم تا با پر کردن فرم مشاوره ما، اولین گام را به سوی آینده‌ای روشن‌تر برای کسب‌وکار خود بردارید. همین امروز با ما تماس بگیرید و اجازه دهید همراه شما در این مسیر باشیم.
چالش‌ها

رفع موانع و چالش‌های سازمانی

اگر درگیر چالش‌های زیر هستید، بازمهندسی فرایندهای کسب‌وکار حلال مشکلات شما است:

وجود فرایندهای سنتی و غیر بهینه
وجود فرایندهای موازی و گلوگاه‌های بهره‌وری
پیچیدگی جریان کار
انعطاف‌پذیری پایین در برابر تغییر
عدم تقسیم‌بندی منطقی منابع بین امور جاری
هزینه بالای عملیات
کیفیت متغیر محصولات و خدمات
محدودیت نوآوری

تکامل سازمان رمز بقا در تحولات

پیشرفت همه‌جانبه با توانمندسازی تکامل سازمانی

طی بازمهندسی فرایندهای کسب‌وکار تمامی فرایندها مورد ارزیابی قرارگرفته و برای ارتقاء بهره‌وری بازطراحی می‌گردند. شناسایی ناکارآمدی‌ها، حذف گلوگاه‌ها و روان‌سازی گردشکار تغییرات قابل‌توجهی را در خصوص بهینه‌سازی تخصیص منابع و کاهش هزینه‌های عملیاتی رقم می‌زند.

موارد قابل ارائه

جزئیات سرویس

خدمات بازمهندسی فرایندهای کسب‌وکار ط شامل چه مواردی است؟

درخواست مشاوره:

پرکردن فرم مشاوره و درخواست مشاوره

تماس تیم ارزیابی:

برگزاری یک جلسه 15 دقیقه‌ای جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص مورد مشاوره و تنظیم زمان جلسه مشاوره

برگزاری جلسه نخست:

تشخیص مساله و تنظیم برنامه همکاری

ارائه راهکار:

این مرحله می‌تواند متشکل از مراحل مختلف مثل مشاوره مدیریتی، تنظیم اسناد، ، طراحی استراتژی، مشاوره اجرایی و... باشد

آموزش پرسنل:

توانمدسازی سازمان برای پیشبرد استراتژی

بهبود مستر:

نظارت بر اجرا، ارزیابی دستاوردها و بهبود

موارد قابل ارائه

جزئیات سرویس

خدمات بازمهندسی فرایندهای کسب‌وکار ط شامل چه مواردی است؟

تحلیل فرایندهای فعلی و شناسایی گلوگاه‌ها و نقاط قابل‌بهبود
بازطراحی فرایندها برای ارتقاء بهره‌وری
مصورسازی استاندارد گردشکار
شناسایی و پیاده‌سازی فناوری‌های مرتبط برای ارتقاء سرعت و اتوماسیون گردشکار
استقرار سازوکار‌های تضمین کیفیت
استقرار سازوکار‌های مدیریت تغییر
آموزش نیروی انسانی
راه‌اندازی اولیه، تست و بهبود

یک گام ط پایان چالش‌ها

با اشتیاق آماده شنیدن چالش‌های مجموعه‌تان هستیم. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در کنار هم راهکاری جامع برای عبور از این مرحله پیدا خواهیم کرد.
دستاوردها

پیشرفت قابل پیش‌بینی سازمان

در طراحی فرایندهای جدید به دنبال بهبود کارایی، ارتقاء اثربخشی و تقویت رضایت مشتریان هستیم. نگاه به عملیات با عینک انتقادی برای شناسایی نقاط بهبود و بازمهندسی فرایندها حائز منافع متعددی برای سازمان شما است.

چابکی در تطبیق

برخورداری از فرایندهایی که توان هماهنگی با شرایط متغیر بازار، پاسخگویی به تحولات تقاضا و انعطاف‌پذیری در برابر تغییر اولویت‌های کسب‌وکار را دارا باشند سطح نوینی از چابکی در تطبیق با شرایط را در اختیار کسب‌وکار شما خواهد گذاشت.

توانمندسازی کارکنان

مشورت با نیروی انسانی به‌عنوان صف اول مواجهه با فرایند و مهندسی فرایندهای بهتر برای تناسب بیشتر با واقعیات تجربه‌شده توسط کارکنان موجب افزایش انگیزه افراد و توانمندسازی نیروی انسانی برای انجام هرچه مؤثرتر وظایف سازمانی می‌گردد.

همکاری فرا-وظیفه‌ای

بازمهندسی فرایندها باعث از بین رفتن سیلوهای داده شده و خلأ ارتباطی بین واحدها را رفع می‌نماید. فرایندهای جدید بادید کل‌نگر و مبتنی بر لزوم همکاری تمام بخش‌های سازمان برای رسیدن به هدف طراحی می‌گردند.

ایجاد مزیت رقابتی

افزایش سرعت، بهره‌وری و انعطاف‌پذیری کسب‌وکار سه عامل مؤثر در ایجاد مزیت رقابتی قابل‌توجه در برابر رقبا هستند که بازمهندسی فرایندهای کسب‌وکار گامی بلند در راستای نیل به این مهم است.

ارتقاء بهره‌وری

کاهش قابل‌توجه زمان چرخه فرایندها باعث افزایش سرعت عملیات و ارتقاء بهره‌وری می‌شود.

کاهش هزینه‌ها

حذف مراحل اضافی و جلوگیری از اسراف منابع منطقاً کاهش هزینه‎ها و ارتقاء نرخ بازگشت سرمایه را در پی دارد.

صرفه‌جویی در منابع

با تخصیص منابع بر اساس نیازهای فرایندی، حداقل سازی اسراف و جلوگیری از موازی کاری شاهد صرفه‌جویی در منابع خواهیم بود.

تعالی عملیاتی

با بهینه‌سازی فرایندها و هم‌سو سازی آن‌ها با اهداف راهبردی تعالی عملیاتی را در سازمان شاهد خواهیم بود.

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره مدیریت

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره بازمهندسی فرایندها استفاده کنم؟

برای شروع کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره مدیریت ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره مدیریتی و مشاوره اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات بازمهندسی فرایندهای کسب‌وکار ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.