مقدمه

مشاوره و اجرای راهکارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی (مشاوره erp )

استقرار راهکارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی معمولاً فرایندی پیچیده و پرهزینه همراه با ریسک‌های متعدد می‌باشد که به اعتراف راهبران صنعت، قسمت قابل‌توجهی از پروژه‌های استقرار را با شکست مواجه می‌سازد.

 بااین‌وجود، منافع متعدد استقرار موفق ارمغانی است که شیرینی آن تحمل دشواری‌های مسیر را آسان می‌کند. «ERP» از طریق ایجاد ارتباط مؤثر و مدیریت وابستگی متقابل دپارتمان‌ها باعث افزایش بهره‌وری، تقویت هم‌افزایی و کنترل ریسک‌ در گستره سازمان می‌گردد. انتخاب راهکار مناسب برای سازمان شما و نظارت بر اجرای صحیح آن تخصص ما است و آماده‌ایم که در این مسیر پر چالش به عنوان مشاور erp یاری‌گر کسب‌وکارتان باشیم.

چالش‌ها

رفع موانع و چالش‌های سازمانی

عدم بهره‌گیری از راهکار جامع برنامه‌ریزی منابع سازمانی باعث بروز چالش‌های متعددی در کسب‌وکار می‌گردد.

پراکندگی اطلاعات و ظهور سیلوهای داده
تلف شدن وقت کارکنان با انجام فرایندهای تکراری
بروز خطا در اجرای دستی فرایندها
وجود ناهماهنگی بین سیستم‌ها و نرم‌افزارها
نبود شفافیت مالی و نامشخص بودن قیمت تمام‌شده
دشواری تصمیم‌سازی
هزینه بالای عملیات

قدرت یکپارچگی

سازمانی یکپارچه قدرتمندتر از مجموع اجزاء خود

استقرار «ERP» به شما کمک می‌کند تا با یکپارچه‌سازی فرایندهای کلیدی و متمرکزسازی داده‌ها سکان کسب‌وکار خود را باقدرت در دست بگیرید.
چابک سازی عملیات، خودکارسازی فرایندها و ایجاد شفافیت در گستره سازمان نتیجه بهره‌گیری از راهکار برنامه‌ریزی منابع سازمانی است. ارتقاء دقت داده‌ها، تسهیل تصمیم‌گیری، کاهش هزینه عملیات و افزایش بهره‌وری سازمان در جمله دیگر منافع «ERP» برای سازمان شما به شمار می‌روند.

موارد قابل ارائه

جزئیات سرویس

خدمات مشاوره erp و اجرای راهکارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی ط شامل چه مواردی است؟

تحلیل بنیادی کسب‌وکار شامل فرایندها، سیستم‌ها، نرم‌افزارها، موقعیت بازار، رقبا، رفتار مصرف‌کنندگان و...
نیازسنجی و تحلیل اهداف کسب‌وکار
ارزیابی جامع و شناسایی راهکارهای سازمانی مناسب
تست دمو و ارزیابی دقیق هر راهکار به تفکیک ماژول‌ها
ارزیابی توانایی شرکت ارائه‌دهنده راهکار در خصوص استقرار و پشتیبانی
ارائه سند راهنمای انتخاب
تدوین نقشه راه استقرار و مدیریت ریسک
تدوین برنامه انتقال داده و کانورت
طراحی چارچوب ادغام با سیستم‌های مستقر
مذاکره و عقد قرارداد با ارائه‌دهندگان داخلی یا خارجی
نظارت بر اجرای پروژه استقرار
تسهیل ایجاد زیرساخت
تسهیل آموزش نیروی انسانی
تست نهایی و تائید استقرار

یک گام ط پایان چالش‌ها

با اشتیاق آماده شنیدن چالش‌های مجموعه‌تان هستیم. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در کنار هم راهکاری جامع برای عبور از این مرحله پیدا خواهیم کرد.

دستاوردها

پیشرفت قابل پیش‌بینی سازمان

با انتخاب یک «ERP» مناسب از یکپارچگی سازمانی و تحول عملیات لذت ببرید. استقرار موفق یک راهکار برنامه‌ریزی منابع سازمانی دستاوردهای متعددی را برای سازمان در بر خواهد داشت.

یکپارچگی داده‌ها

با تجمیع و مدیریت یکپارچه داده‌های تولیدشده در تمام واحدهای سازمان، «ERP» بستری قدرتمند برای تصمیم‌سازی ایجاد می‌کند.

بهبود عملیات

گردشکار منظم و فرایندهای خودکار با افزایش سرعت و کاهش خطا تأثیر قابل‌توجهی در بهبود عملیات و ارتقاء بهره‌وری عملیاتی دارند.

نظارت کامل

دسترسی به اطلاعات لحظه‌ای در خصوص وجوه متعدد کسب‌وکار نظارت کامل بر واحدها، افراد و فرایندها را ممکن می‌سازد.

همکاری فرا-وظیفه‌ای

استقرار راهکار جامع سازمانی باعث از بین رفتن سیلوهای داده شده و خلأ ارتباطی بین واحدها را رفع می‌نماید. ذیل این سیستم یکپارچه تمام بخش‌های سازمان برای رسیدن به اهداف راهبردی با یکدیگر همکاری می‌نمایند.

ارتقاء تجربه مشتریان

توان واکنش سریع برای پاسخگویی به نیاز مشتریان و افزایش دقت در برنامه‌ریزی و اجرای سفارشات ازجمله عوامل کلیدی دخیل در ارتقاء تجربه تعامل با مشتریان هستند که به‌واسطه استقرار راهکار جامع برنامه‌ریزی منابع سازمانی حاصل می‌شوند.

تضمین انطباق

با «ERP» می‌توان عوامل نظارتی و کنترلی لازم را برای تضمین انطباق فرایندها، محصولات و خدمات با قواعد و سنجه‌های دیکته شده توسط استانداردها و مقررات رگولاتوری پیاده‌سازی نمود.

ارتقاء امنیت اطلاعات

ابزارهای قدرتمند «ERP» برای حراست از داده‌های حساس در برابر تغییرات ناخواسته و دسترسی غیرمجاز کمکی بزرگ برای محافظت از اطلاعات سازمان در برابر حملات و سوءاستفاده‌های احتمالی به شمار می‌روند.

کاهش هزینه‌ها

کاهش خطا و افزایش سرعت به‌واسطه بهبود فرایندها و اتوماسیون گردشکار همراه با صرفه‌جویی و حذف اتلاف منابع باعث کاهش قابل‌توجه هزینه‌ها می‌شوند.

تسهیل مقیاس‌پذیری

سیستم‌های قابل توسعه می‌توانند به‌عنوان زیربنای رشد کسب‌وکار نقشی بی‌بدیل در تسهیل مقیاس‌پذیری عملیات داشته و امکان توسعه چابک و بدون بروز اختلال را فراهم سازند.

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره erp

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاور erp استفاده کنم؟

برای شروع کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره erp ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره مدیریتی و مشاوره اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره erp با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره erp و اجرای راهکارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.