مقدمه

مشاوره سیستم سازی کسب و کار با ط

بهره‌وری و اثرگذاری فعالیت‌های کلیدی کسب‌وکار در بستر چارچوب عملیاتی سازمان تحقق می‌یابد. طراحی و استقرار این چارچوب عملیاتی برای تضمین صحت عملکرد واحدها و نیل به اهداف راهبردی ازجمله مهم‌ترین گام‌ها در ایجاد یک کسب‌وکار اصولی است. تعیین شاخص‌های کلیدی عملکرد، اتوماسیون فرایندها و ایجاد هم‌افزایی بین واحدها ارمغان سیستم سازی علمی برای کسب‌وکار شما می‌باشد. نهادینه کردن نگاه سیستمی و سیستم سازی در سازمان به تحلیل و بهبود مستمر فرایندها، دستورالعمل‌ها، پروتکل‌ها و دیگر مؤلفه‌های چارچوب عملیاتی منجر می‌شود. از این طریق می‌توان با کاهش خطا، تسهیل عملیات و افزایش چابکی سازمان اهداف راهبردی در خصوص ارتقاء سطح عملکرد کلی کسب‌وکار را محقق نمود.
چالش‌ها

رفع موانع و چالش‌های سازمانی

اگر سازمان شما با چالش‌های زیر مواجه است، سیستم سازی کسب‌وکار ط کمک‌ حال شما خواهد بود:

وابستگی بیش‌ازحد کسب‌وکار به مدیران
گردشکار ناکارآمد بر اساس فرایندهای غیراستاندارد
نبود شفافیت عملکردی
ارتباط ضعیف بین افراد و تیم‌ها
وجود اختلاف در خصوص مسئولیت‌ها
حیف‌ومیل منابع
زمان‌بر بودن اجرای فرایندها
بروز مداوم خطاهای انسانی
دشواری توسعه کسب‌وکار
کاهش رضایت مشتریان

دقیق مثل ساعت

تقسیم‌کار منظم برای تولید ارزش در گستره سازمان

سیستم سازی به دنبال طراحی، مستندسازی و استقرار فرایندهای استاندارد برای ایجاد ظرفیت اجرای عملکردهای مختلف کسب‌وکار است. با ساماندهی گردشکار و ایجاد شفافیت و ارتباط مؤثر در گستره سازمان درجه بالایی از بهره‌وری عملکردی را شاهد خواهید بود. استفاده بهینه فرایندها از منابع و تفکیک دقیق مسئولیت‌ها امکان توسعه کسب‌وکار را مهیا ساخته و سازمان را از چنبره اختلافات و سوءاستفاده رهایی می‌بخشد. در بستر سیستم سازی می‌توان با غنا بخشی و ارتقاء کیفیت تجربه‌ مشتریان در تعامل با کسب‌وکار و افزایش رضایت ایشان فصلی نو از خدمات مشتریان را رقم زد.

موارد قابل ارائه

جزئیات سرویس

مشاوره سیستم سازی کسب و کار ط شامل چه مواردی است؟

طراحی نقشه فرایندی
طراحی رویه‌های عملیاتی استاندارد (SOP) برای فعالیت‌های کلیدی کسب‌وکار
استقرار اتوماسیون گردشکار
تدوین راهبرد بهینه‌سازی تخصیص منابع
شناسایی شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI)
استقرار سازوکار‌های تضمین کیفیت
استقرار سازوکار‌های مدیریت تغییر
آموزش نیروی انسانی

یک گام ط پایان چالش‌ها

با اشتیاق آماده شنیدن چالش‌های مجموعه‌تان هستیم. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در کنار هم راهکاری جامع برای عبور از این مرحله پیدا خواهیم کرد.

دستاوردها

پیشرفت قابل پیش‌بینی سازمان

تحلیل و برنامه‌ریزی عملیات موردنیاز برای خلق ارزش و ترجمه آن به فرایندهای منظم و قابل تکرار و منعطف اساس سیستم سازی را تشکیل می‌دهد. چنین رویکردی به دنبال حداکثر سازی بهره‌وری، استفاده بهینه از منابع و افزایش تأثیرگذاری فعالیت‌‎های سازمان است. با اجرای سیستم سازی کسب‌وکار منافع زیر قابل‌دسترس خواهند بود:

کاهش ریسک

سیستم سازی با استاندارد کردن رویه‌های عملیاتی و ساماندهی فعالیت‌های کلیدی کسب‌وکار ضمن افزایش مسئولیت‌پذیری کارکنان و افزایش ثبات کیفی موجب پوشش دهی طیف وسیعی از ریسک‌های محتمل شده و احتمال بروز خطا را کاهش خواهد داد.

پایداری کیفیت

با توجه به نظام‌مند شدن فرایندها و اضافه شدن سنجه‌های عملکردی برای ارزیابی کمی و کیفی فعالیت‌ها درمجموع می‌توان رسیدن به سطح قابل‌توجهی از ثبات کیفیت را در پی فرایند سیستم سازی انتظار داشت.

استقلال عملکردی

با مشخص شدن مسئولیت‌ها و تنظیم گردشکار، انجام صحیح امور وابسته به مدیران و صاحبان کسب‌وکار نخواهد بود و امور اجرایی به‌طور منظم پیش خواهند رفت.

مشخص شدن وظایف

با سیستم سازی وظایف و میزان کار هر فرد به‌طور دقیق مشخص می‌شود. این مهم موجب کاهش ابهام و افزایش پاسخگویی افراد می‌گردد.

تسهیل مقیاس‌پذیری

توسعه عملیات اغلب فرایندی دشوار و همراه با ریسک‌های مختلف است. با مشخص شدن وظایف، فرایندها و منابع موردنیاز برای انجام هر کار، اجرای این امر به‌مراتب ساده‌تر خواهد شد.

ارتقاء بهره‌وری

حذف فرایندهای موازی، مدیریت وابستگی فرایندها و استانداردسازی آن‌ها موجب افزایش بهره‌وری می‌شود.

کاهش هزینه‌ها

سیستم سازی با ارتقاء راندمان عملیات از طریق صرفه‌جویی در منابع و کاهش خطا موجب پایین آمدن قابل‌توجه هزینه‌های عملیات می‌شود.

بهبود تجربه مشتریان

رضایت مشتریان به‌واسطه پایداری سطح کیفی محصولات و خدمات و نیز سرعت‌بالای اجرای فرایندهای استاندارد افزایش می‌یابد.

تسهیل نظارت

با ارتقاء شفافیت فرایندی و عملکردی نظارت بر امور و نیروی انسانی به‌مراتب ساده‌تر خواهد بود.

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره سیستم سازی کسب و کار

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره سیستم سازی کسب و کار استفاده کنم؟

برای شروع کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره سیستم سازی کسب و کار ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاور سیستم سازی کسب و کار و مشاوره اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره سیستم‌سازی کسب‌وکار ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.