از استخدام ط توانمندسازی​

مشاوره مدیریت منابع انسانی (HR)

ابزارهای لازم برای پرورش توانمندی کارکنان و ایجاد تیم‌های پرتوان

نیروی انسانی متخصص فی‌الواقع به‌مثابه نیروی محرکه سازمان برای اجرای راهبردها به شمار می‌آید. حیات بلندمدت کسب‌وکار درگرو برخورداری از ساختار لازم برای جذب و آموزش افراد متخصص است. مشاوره مدیریت منابع انسانی به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا پروسه استخدام و تقویت توانمندی نیروی انسانی خود را ساده‌تر انجام دهند.

اگرچه دسترسی به کارکنان حرفه‌ای یکی از نیازهای مستمر سازمان‌ها است؛ در مواردی، لزوم جذب سریع و دقیق استعدادهای موردنیاز جهت پیشبرد اهداف کسب‌وکار اهمیتی دوچندان می‌یابد و چه‌بسا به اولویت اول سازمان مبدل می‌گردد. نهادینه‌سازی فرایندهای بهینه برای جذب، گزینش و استخدام نیروی انسانی امکان پاسخ‌گویی به این نیاز را تضمین می‌نماید. طراحی و مدیریت برنامه‌های جامع آموزش کارکنان برای توسعه توانایی، دانش و بهره‌وری ایشان در بستر سیستم آموزش نیروی انسانی تسهیل می‌گردد.

HR Recruitment

مشاوره و اجرای فرایندهای جذب، گزینش و استخدام نیروی انسانی

شناسایی، جذب و انتخاب نیروی متخصص و سازگار با فرهنگ‌سازمانی از اهمیت زیادی برای کسب‌وکارها برخوردار است. کلیه فرایندهای لازم برای رسیدن به این مقصود از نیازسنجی، تعریف شغل و تنظیم سلسله‌مراتب سازمانی گرفته تا ارزیابی رزومه و مصاحبه با کاندیداها در این خدمت موردتوجه قرار می‌گیرند. مدیریت ریسک استخدام، جذب بهترین‌های بازار کار و بسترسازی برای یک رابطه بلندمدت در عین محافظت از انعطاف‌پذیری سازمان ازجمله منافع برخورداری از یک ساختار اصولی برای استخدام می‌باشند…

HR Training Systems Design and Implementation

طراحی و اجرای سیستم آموزش نیروی انسانی

علی‌رغم اهمیت فراوان آموزش مستمر پرسنل برای حفظ پویایی سازمان، اجرای موفق برنامه‌های آموزش سازمانی با چالش‌های متعددی روبرو است. نیازسنجی صحیح، کسب اطمینان از مناسب بودن کیفیت آموزش و تضمین تأثیرگذاری آن بر خروجی عملکردی نیروی انسانی ازجمله این چالش‌ها هستند. برای کمک به حل این مسئله، در ابتدا ارزیابی دقیقی از توانمندی پرسنل صورت گرفته و یک طرح درس یکپارچه برای بهبود کارایی سازمان طراحی می‌گردد. 

متعاقب این امر، فرایندهای لازم برای ارائه محتوای مناسب و تضمین اثربخشی آن در سازمان نهادینه می‌شوند. با بهره‌گیری از شبکه وسیع ارتباطی، کلیه آموزش‌های لازم توسط اساتید و متخصصین صنعت با بالاترین کیفیت ارائه‌شده و میزان اثربخشی این آموزش‌ها به‌طور مستمر موردبررسی قرار می‌گیرند. افزایش توانایی و بهره‌وری کارکنان، بسترسازی برای نوآوری و حفظ مزیت رقابتی تنها قسمتی از ثمرات متعدد سیستم آموزش نیروی انسانی است…

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره مدیریت منابع انسانی

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس

مشاوره منابع انسانی که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.

تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره مدیریت منابع انسانی استفاده کنم؟

برای شروع مشاوره منابع انسانی کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره مدیریت منابع انسانی ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره مدیریت منابع انسانی و اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره مدیریت منابع انسانی ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.