مقدمه

مشاور استاندارد سازی

همه ما برای فعالیت در بالاترین سطح کیفی، ایمنی و کارایی نیازمند بهره‌گیری از استانداردهای بین‌المللی صنعت فعالیت خود هستیم. بهروش‌ها و فرایندهای استاندارد، علاوه بر تأمین الزامات رگولاتوری، با ارتقاء سطح رضایت مشتریان و ایجاد مزیت رقابتی باعث افزایش بهره‌وری کلی سازمان می‌گردند. 

انتخاب بهترین استاندارد برای هدایت گام‌های آینده کسب‌وکار و مدیریت تحول فرایندها برای انطباق با الزامات نیازمند تحلیل، برنامه‌ریزی، سیستم سازی و نظارت دقیق است. از اولین گام ط رسیدن به اهداف ما را همراه خود خواهید یافت.

چالش‌ها

رفع موانع و چالش‌های سازمانی

استاندارد به دنبال حل مشکلات زیر در کسب‌وکار است.

بی‌ثباتی بهره‌وری فرایندها و خروجی‌های فرایندی
کیفیت متغیر محصولات و خدمات
عدم انطباق فعالیت‌ها با مقررات رگولاتوری
نارضایتی مشتریان
بروز مداوم خطاهای انسانی
سردرگمی کارکنان در نحوه مواجهه با چالش‌ها و اجرای وظایف
هزینه‌بر بودن و بهره‌وری پایین عملیات
محدودیت توسعه کسب‌وکار

ارتقاء بهره‌وری از رهگذر انطباق

تبدیل هر فرایند به بهترین ممکن بر مبنای علم و تجربه

استانداردها به دنبال استقرار اصول و فرایندهای بهینه و مؤثر در سازمان هستند. تضمین کیفیت و مطابقت با مقررات رگولاتوری به کمک استاندارد محقق می‌شود. اصول و رهنمودهای استاندارد یاریگر مدیران و پرسنل در انجام وظایف و پاسخ‌دهی به چالش‌ها است و امکان تقویت تجربه مشتریان و بهبود سطح رضایت ایشان را مهیا می‌سازد.

موارد قابل ارائه

جزئیات سرویس

خدمات مشاور استاندارد سازی ط شامل چه مواردی است؟

شناسایی و ارزیابی استانداردهای متناسب با موضوع موردبررسی و صنعت کسب‌وکار
تدوین نقشه راه اختصاصی استقرار و انطباق
تدوین چارچوب مستندسازی
ایجاد سازوکارهای ممیزی و بازرسی
ایجاد سازوکارهای مدیریت کیفیت استاندارد
تدوین راهبرد ارتباط درون‌سازمانی و برون‌سازمانی
آموزش نیروی انسانی

یک گام ط پایان چالش‌ها

با اشتیاق آماده شنیدن چالش‌های مجموعه‌تان هستیم. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در کنار هم راهکاری جامع برای عبور از این مرحله پیدا خواهیم کرد.
دستاوردها

پیشرفت قابل پیش‌بینی سازمان

بهره‌گیری از استانداردهای متناسب با اهداف و حوزه فعالیت و پیاده‌سازی بهروش‌ها در عملیات نیل به ثبات، بهره‌وری، کیفیت را تضمین می‌کند. استقرار استاندارد در کسب‌وکار موجب حصول نتایج مثبت فراوانی در کسب‌وکار می‌شود که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

ثبات کیفیت

استقرار موفق استانداردها انطباق فرایندها باکیفیت موردنظر و تداوم سطح کیفی محصولات و خدمات را تضمین می‌نماید.

تضمین انطباق

پیاده‌سازی استاندارد مناسب انطباق سازمان با الزامات رگولاتوری داخل و خارجی را تضمین می‌کند و از ریسک عدم انطباق جلوگیری می‌نماید.

ارتقاء بهره‌وری

بهره‌گیری از فرایندهای استاندارد و بهروش‌های متناسب باعث افزایش بهره‌وری عملیات و نیروی انسانی در گستره سازمان می‌گردد.

تضمین کیفیت

تضمین پایداری سطح کیفی موردنظر محصولات و خدمات ازجمله مهم‌ترین دستاوردهای استانداردها برای کسب‌وکار به شمار می‌آید.

مدیریت ریسک

پیوند زدن اصول مدیریت ریسک و مدیریت تداوم کسب‌وکار در تاروپود فرایندها ارمغان بهره‌گیری از استاندارد در سازمان است.

شفافیت عملیات

وضوح اجزای فرایندی و وظایف افراد و واحدها همراه باوجود سازوکارهای نظارتی کارآمد باعث ارتقاء شفافیت عملیات می‌شوند.

کاهش هزینه‌ها

استفاده از فرایندهای بهینه، سریع و صرفه‌جو موجب کاهش قابل‌توجه هزینه‌های می‌شود.

بهبود وجهه کسب‌وکار

اخذ استانداردهای صنعت فعالیت موجب ارتقاء شهرت شما بین رقبا و مشتریان شده و یک عامل مؤثر برای عبور از بحران‌های روابط عمومی به شمار می‌آید. استقرار فرایندهای استاندارد احتمال بروز خطا را به حداقل می‌رسانند.

تسهیل نظارت

با ارتقاء شفافیت فرایندی و عملکردی نظارت بر امور و نیروی انسانی به‌مراتب ساده‌تر خواهد بود.

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاور استاندارد سازی

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاور استاندارد سازی استفاده کنم؟

برای شروع کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاور استاندارد سازی ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاور استاندارد سازی و مشاوره اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات استقرار استانداردهای ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.