ط آینده راهی نیست​

مشاوره تحول دیجیتال

قدرت ابزارهای نوین برای ایجاد تحول بنیادین

ارتقاء بهره‌وری، صرفه‌جویی در منابع، ایجاد انعطاف‌پذیری و تسهیل هدایت کسب‌وکار در مسیر اهداف راهبردی ثمره بهره‌گیری از مشاوره تحول دیجیتال و پیروی از راهکارهای جامع مدیریتی در کسب‌وکار است. به‌واسطه راهکار جامع برنامه‌ریزی سازمانی دقت و یکپارچگی فرایندها افزایش‌یافته و شفافیت و کنترل‌پذیری عملیات ارتقاء می‌یابد. سیستم مدیریت روابط مشتریان تجربه تعامل کاربران با کسب‌وکار شمارا متحول کرده و رضایتی مثال‌زدنی در بین آنان رقم می‌زند. سیستم هوش تجاری هرآن چه که برای تصمیم‌سازی نیاز است را به‌طور آنی و شفاف در اختیار مدیران ارشد قرار می‌دهد.

ERP Implementation

مشاوره و اجرای راهکارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی

استقرار راهکارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی معمولاً فرایندی پیچیده و پرهزینه همراه با ریسک‌های متعدد می‌باشد که، به اعتراف راهبران صنعت، قسمت قابل‌توجهی از پروژه‌های استقرار را با شکست مواجه می‌سازد. بااین‌وجود، منافع متعدد استقرار موفق ارمغانی است که شیرینی آن تحمل دشواری‌های مسیر را آسان می‌کند. «ERP» از طریق ایجاد ارتباط مؤثر و مدیریت وابستگی متقابل دپارتمان‌ها باعث افزایش بهره‌وری، تقویت هم‌افزایی و کنترل ریسک‌ در گستره سازمان می‌گردد. انتخاب راهکار مناسب برای سازمان شما و نظارت بر اجرای صحیح آن تخصص ما است و آماده‌ایم که در این مسیر پر چالش یاری‌گر کسب‌وکارتان باشیم…
CRM Implementation

مشاوره و اجرای راهکارهای مدیریت ارتباطات مشتریان

اجرای برنامه‌های وفادار سازی و تقویت ارتباط کسب‌وکار با مخاطبان با استقرار «CRM» تسهیل می‌گردد. اشراف بر نقاط تماس و تجمیع داده‌های روابط کسب‌وکار با مشتریان باعث تعمیق درک سازمان از مخاطبان شده و مدیران را در برنامه‌ریزی و شخصی‌سازی تعاملات با مشتریان یاری می‌دهد. پیاده‌سازی بهروش‌های فروش، هدف‌گیری دقیق‌تر مخاطبان و افزایش اثربخشی کمپین‌های بازاریابی ارمغان بهره‌گیری از «CRM» در کسب‌وکار می‌باشد. پیاده‌سازی مشتری-محوری واقعی در سازمان از رهگذر بینش راهبردی این راهکار حاصل می‌آید که موجب تعالی خدمت‌رسانی به مشتریان گشته و ایشان را به سفیران وفادار برند مبدل می‌سازد…

Business Intelligence

راه‌اندازی سیستم هوش تجاری

کسب بینش عمیق از رفتار کلیه ذی‌اثران سازمان در پرتو سیستم هوش تجاری (BI) ممکن می‌گردد. این سیستم با شناسایی الگوها و روندها در داده‌های بازار و کسب‌وکار مدیران ارشد را در بهبود کارایی سازمان و ایجاد مزیت رقابتی یاری می‌کند. داشبورد هوش تجاری سازمانی هر آن آماده ارائه دانش کاربردی است که به‌واسطه آن سرعت و دقت تصمیم‌سازی افزایش می‌یابد. پیش‌بینی آینده بر اساس روندهای رفتاری و تغییرات بازار چوب جادوی هوش تجاری برای سازمان‌ها است…

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره تحول دیجیتال

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره تحول دیجیتال استفاده کنم؟

برای شروع کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره تحول دیجیتال ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره تحول دیجیتال و مشاوره اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره تحول دیجیتال ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.