گروه خدمات بهینه‌سازی سیستم‌ها و فرایندها

یک تصمیم ط شکوفایی توانایی سازمان

حرکت به سمت تعالی سازمانی از مسیر بهینه‌سازی

سازمان شما یک سیستم پیچیده، متشکل از اجزای مختلف است که با تأمین‌کنندگان، مشتریان و محیط پیرامونی در تعامل می‌باشد. پس از شناخت اجزاء و فرایندها در کنار تحلیل دقیق این تعاملات می‌توان به سیستم سازی برای نیل به استقلال عملکردی واحدها و ارتقاء بهره‌وری پرداخت.

بهبود عملیات و ارتقاء چابکی کسب‌وکار از طریق بازمهندسی فرایندها برای ارتقاء سرعت، دقت و کارایی آن‌ها حاصل می‌گردد. در این مسیر، شناسایی و پیاده‌سازی مناسب‌ترین الگوهای فرایندی بر اساس استانداردها و بهرو‌ش‌های صنعت، رهگشای افق‌های جدید خواهد بود.

Business Systematization

سیستم سازی کسب‌وکار

بهره‌وری و اثرگذاری فعالیت‌های کلیدی کسب‌وکار در بستر چارچوب عملیاتی سازمان تحقق می‌یابد. طراحی و استقرار این چارچوب عملیاتی برای تضمین صحت عملکرد واحدها و نیل به اهداف راهبردی ازجمله مهم‌ترین گام‌ها در ایجاد یک کسب‌وکار اصولی است. تعیین شاخص‌های کلیدی عملکرد، اتوماسیون فرایندها و ایجاد هم‌افزایی بین واحدها ارمغان سیستم سازی علمی برای کسب‌وکار شما می‌باشد. نهادینه کردن نگاه سیستمی و سیستم سازی در سازمان به تحلیل و بهبود مستمر فرایندها، دستورالعمل‌ها، پروتکل‌ها و دیگر مؤلفه‌های چارچوب عملیاتی منجر می‌شود. از این طریق می‌توان با کاهش خطا، تسهیل عملیات و افزایش چابکی سازمان اهداف راهبردی در خصوص ارتقاء سطح عملکرد کلی کسب‌وکار را محقق نمود…

Business Process Reengineering

بازمهندسی فرایندهای کسب‌وکار

توانایی واقعی سازمان شما در پی به چالش کشیدن وضع موجود و تغییر فرایندهای ناکارآمد ظهور می‌یابد. معجزه بازمهندسی فرایندهای کسب‌وکار نوآوری برای تسهیل رسیدن به اهداف راهبردی ضمن کاهش هزینه‌ها است.

با تحلیل فرایندها و ریشه‌یابی چالش‌های موجود در گستره سازمان و حوزه تعامل با مشتریان می‌توان فرایندهای جدیدی طراحی نمود که با صرف منابع کم‌تر تأثیرگذاری بیشتری داشته و رضایت مشتریان را تعمیق می‌بخشند. فرایندهای جدید ضمن چابک سازی سازمان و تقویت خلاقیت نیروی انسانی به رشد کسب‌وکار کمک می‌نمایند…

Standards Implementation

استقرار استانداردها

همه ما برای فعالیت در بالاترین سطح کیفی، ایمنی و کارایی نیازمند بهره‌گیری از استانداردهای بین‌المللی صنعت فعالیت خود هستیم. بهروش‌ها و فرایندهای استاندارد، علاوه بر تأمین الزامات رگولاتوری، با ارتقاء سطح رضایت مشتریان و ایجاد مزیت رقابتی باعث افزایش بهره‌وری کلی سازمان می‌گردند.

انتخاب بهترین استاندارد برای هدایت گام‌های آینده کسب‌وکار و مدیریت تحول فرایندها برای انطباق با الزامات نیازمند تحلیل، برنامه‌ریزی، سیستم سازی و نظارت دقیق است. از اولین گام ط رسیدن به اهداف ما را همراه خود خواهید یافت…

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره مدیریت

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره سیستم‌ها و فرایندها استفاده کنم؟

برای شروع کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره مدیریت ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره مدیریتی و مشاوره اجرایی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره بهینه‌سازی سیستم‌ها و فرایندها ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.