مقدمه

مشاوره جذب نیروی انسانی

شناسایی، جذب و انتخاب نیروی متخصص و سازگار با فرهنگ‌سازمانی از اهمیت زیادی برای کسب‌وکارها برخوردار است. کلیه فرایندهای لازم برای رسیدن به این مقصود از نیازسنجی، تعریف شغل و تنظیم سلسله‌مراتب سازمانی گرفته تا ارزیابی رزومه و مصاحبه با کاندیداها در این خدمت موردتوجه قرار می‌گیرند.

مدیریت ریسک استخدام، جذب بهترین‌های بازار کار و بسترسازی برای یک رابطه بلندمدت در عین محافظت از انعطاف‌پذیری سازمان ازجمله منافع برخورداری از یک ساختار اصولی برای استخدام می‌باشند.

چالش‌ها

رفع موانع و چالش‌های سازمانی

با استفاده از این سرویس می‌توان ریسک‌های زیر را تحت پوشش قرار داد

محدودیت در جذب کاندیداهای باکیفیت برای تصدی شغل
مدنظر قرار ندادن الزامات خاص در فراخوان
نداشتن فرایندهای لازم برای ارزیابی اصولی افراد
طولانی شدن فرایند استخدام
همسو نبودن نیروی انسانی جدید با فرهنگ‌سازمانی
نرخ پایین بازگشت سرمایه مستخدمین

انتخاب بهترین‌ها

جذب نیروی انسانی متخصص و تضمین انتخاب درست

برخورداری از راهبرد استخدامی و استقرار فرایندهای استاندارد به شما برای جذب اشخاص لازم و گزینش به‌موقع و صحیح آن‌ها یاری می‌رساند.
با این رویکرد جذب نیروی متخصص تسهیل شده و انطباق نیروی استخدامی جدید با فرهنگ‌سازمانی تضمین می‌گردد.

موارد قابل ارائه

جزئیات سرویس

خدمات مشاوره جذب نیروی انسانی ط شامل چه مواردی است؟

نیازسنجی نیروی کار لازم
تنظیم اسناد شرح شغل
تدوین راهبرد جذب کاندیدای مناسب
طراحی فرایندهای بررسی اولیه
طراحی فرایندهای مصاحبه
طراحی سازوکارهای گزینش
تحقیق و بررسی در خصوص سوابق
تدوین راهبرد مذاکره حقوق و دستمزد
تنظیم قرارداد استخدام
هماهنگ‌سازی ورودی‌های جدید

یک گام ط پایان چالش‌ها

با اشتیاق آماده شنیدن چالش‌های مجموعه‌تان هستیم. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در کنار هم راهکاری جامع برای عبور از این مرحله پیدا خواهیم کرد.

دستاوردها

پیشرفت قابل پیش‌بینی سازمان

توانایی سازمان برای شناسایی، جذب و ارزیابی نیروی انسانی متخصص لازمه موفقیت کسب‌وکار است. با بهره‌گیری از راهبردهای تخصصی استخدام دستاوردهای زیر قابل‌دسترس خواهند بود.

تنوع شخصیت‌ها

برخورداری از افراد با طرز فکرهای متفاوت و سوابق گوناگون لازمه درونی‌سازی نوآوری در سازمان است. فرایندهای استخدامی جدید با مدنظر قرار دادن این مهم به دنبال ایجاد بستری مناسب برای تضارب آراء و ایده پردازی در کنار تخصص گرایی هستند.

تقویت برند کارفرمایی

تجربه تعامل کاندیداها با سازمان در فرایند استخدام نقش مهمی در خصوص شکل‌گیری تلقی برند در اذهان آنان ایفا می‌کند. با مدیریت این تعامل در راستای تقویت برند کارفرمایی می‌توان افراد را به سفیران برند مبدل نمود.

هماهنگی کارکنان با سازمان

با ارزیابی هم‌سویی افراد با ارزش‌ها و فرهنگ‌سازمانی و کسب اطمینان از تناسب آنان با نیازها و اهداف سازمان نسبت به استخدام مناسب‌ترین افراد اقدام می‌شود.

جذب مستعدترین افراد

شناسایی و جذب کاندیداهای متخصص برای تصدی مشاغل سازمانی با رویکرد نوین ط آسان خواهد بود.

سرعت‌بالای استخدام

نظام جدید استخدامی در بستر فرایندهای اختصاصی و استاندارد پیاده‌سازی می‌شود که به بهینه‌ترین روش ممکن به دنبال تسریع اجرای برنامه‌های استخدامی هستند.

قیمت‌گذاری مؤثر

پیاده‌سازی راهبردهای پویای قیمت‌گذاری برای حداکثر سازی درآمد در هر بخش از بازار به‌طور مجزا دنبال می‌شوند.

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره جذب نیروی انسانی

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره جذب نیروی انسانی استفاده کنم؟

برای شروع مشاوره جذب نیروی انسانی کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره جذب نیروی انسانی ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره جذب نیروی انسانی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره جذب نیروی انسانی ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.