مقدمه

طراحی سیستم و مشاوره برای آموزش نیروی انسانی

علی‌رغم اهمیت فراوان آموزش مستمر پرسنل برای حفظ پویایی سازمان، اجرای موفق برنامه‌های آموزش سازمانی با چالش‌های متعددی روبرو است. نیازسنجی صحیح، کسب اطمینان از مناسب بودن کیفیت آموزش و تضمین تأثیرگذاری آن بر خروجی عملکردی نیروی انسانی ازجمله این چالش‌ها هستند. برای کمک به حل این مسئله، در ابتدا ارزیابی دقیقی از توانمندی کارکنان صورت گرفته و یک طرح درس یکپارچه برای بهبود کارایی سازمان طراحی می‌گردد. 

متعاقب این امر، فرایندهای لازم برای ارائه محتوای مناسب و تضمین اثربخشی آن در سازمان نهادینه می‌شوند. با بهره‌گیری از شبکه وسیع ارتباطی، کلیه آموزش‌های لازم توسط اساتید و متخصصین صنعت با بالاترین کیفیت ارائه‌شده و میزان اثربخشی این آموزش‌ها به‌طور مستمر موردبررسی قرار می‌گیرند. افزایش توانایی و بهره‌وری کارکنان، بسترسازی برای نوآوری و حفظ مزیت رقابتی تنها قسمتی از ثمرات متعدد سیستم آموزش نیروی انسانی است.

چالش‌ها

رفع موانع و چالش‌های سازمانی

در نبود سیستم آموزش نیروی انسانی چالش‌های زیر قابل پیش‌بینی خواهد بود.
آماده نبودن پرسنل برای انطباق با استانداردها یا تحول دیجیتال
آماده نبودن پرسنل باسابقه برای تصدی مسئولیت بیشتر
کاهش مشارکت نیروی انسانی
سیلویی شدن دانش در سازمان
عدم تناسب آموزش‌های ارائه‌شده و نیاز واقعی کسب‌وکار
به‌روز نبودن دانش و پایین بودن بهره‌وری نیروی انسانی
نبود طرح درس جامع و یکپارچه
کیفیت پایین آموزش کارکنان

توانمندسازی دانشی

تقویت عملکرد سازمان با آموزش نیروی انسانی

با سیستم آموزش نیروی انسانی می‌توان برنامه‌های مدونی برای آموزش کارکنان طراحی و اجرا نمود و نیازهای واقعی سازمان را مرتفع ساخت. ارائه محتوای به‌روز و ارزشیابی دقیق پرسنل تحت آموزش موجب تضمین کفیت آموزش می‌گردد.
افزایش مشارکت و بهره‌وری نیروی انسانی و به اشتراک‌گذاری دانش در گستره سازمان موجب تربیت نیروی انسانی متخصص موردنیاز برای توسعه سازمان می‌شود.

موارد قابل ارائه

جزئیات سرویس

خدمات مشاوره برای آموزش نیروی انسانی ط شامل چه مواردی است؟

نیازسنجی آموزشی
تدوین راهبرد آموزش سازمانی
طراحی طرح درس جامع
تألیف محتوای آموزشی
برنامه‌ریزی قالب‌های آموزشی
طراحی و پیاده‌سازی برنامه‌های منتورشیپ برای هدایت رشد افراد
شناسایی اساتید باتجربه و توانمند
استقرار سیستم مدیریت آموزش (LMS)
استقرار سازوکارهای ارزیابی مستمر
طراحی فرایندهای لازم برای انگیزش یادگیری

یک گام ط پایان چالش‌ها

با اشتیاق آماده شنیدن چالش‌های مجموعه‌تان هستیم. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در کنار هم راهکاری جامع برای عبور از این مرحله پیدا خواهیم کرد.

دستاوردها

پیشرفت قابل پیش‌بینی سازمان

تقویت دانش و توانمندی نیروی انسانی برای ارتقاء بهره‌وری آنان و جلب مشارکت در راستای نیل به اهداف سازمانی با مدیریت آموزش کارکنان حاصل می‌شود. با اجرای سیستم و مشاوره برای آموزش نیروی انسانی می‌توان به منافع متعددی دست پیدا کرد.

افزایش بهره‌وری کسب‌وکار

با متمرکز کردن فعالیت‌های آموزشی بر حوزه‌هایی که تأثیرگذاری مستقیم بر رفع نیازهای سازمان داشته و هم‌سو با اهداف کسب‌وکار باشند می‌توان شاهد افزایش قابل‌توجه بهره‌وری بود.

افزایش مشارکت کارکنان

حمایت از رشد فردی عاملی کلیدی در نهادینه‌سازی فرهنگ سازمان یادگیرنده به شمار می‌رود که باعث تقویت مشارکت کارکنان در راستای رسیدن به اهداف راهبردی می‌گردد.

تقویت توانمندی کارکنان

برگزاری دوره‌های آموزشی لازم برای بالا بردن سطح مهارتی و دانشی نیروی انسانی در راستای رفع نیازهای سازمان برنامه‌ریزی می‌گردد.

ارتقای کارایی نیروها

توانمندسازی کارکنان برای انجام بهتر وظایف هدف اصلی برنامه‌های آموزش سازمانی است.

تجربه ط

سبکی متفاوت در مشاوره برای آموزش نیروی انسانی

راهکارهای اختصاصی پیشرفته
مشکلات منحصربفرد راه‌حل‌های استثنایی می‌طلبند. شخصی‌سازی و ترکیب استانداردها و بهروش‌های مدیریتی برای طراحی راهکارهای اختصاصی رویکرد ط در حل چالش‌های پیچیده می‌باشد. دید سیستمی و انسان‌محور به شناخت چندوجهی مساله یاری کرده و ابعاد مختلف آن به مدد ابزارهای تحلیلی و فناوری‌های نو بررسی می‌شود. به پشتوانه سه دهه تجربه و با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارامد و برخورداری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین آماده‌ایم که بار سنگین چالش‌های پیچیده را از دوش مدیران و صاحبان کسب‌وکار برداریم.
ارزش‌آفرینی محسوس
مشاوره‌ای که در آن راه‌حل‌های شیک ولی غیرعملی و اسناد پرطمطراق ولی سرشار از ابهام به کارفرما ارائه شوند دردی را از هیچ‌کس دوا نخواهد نمود. مشاوره مدیریتی بدون قبول مسئولیت، تعیین «KPI» و ارائه قول‌های قابل راستی‌‌آزمایی چیزی جز ادعاهای توخالی نیست. متخصصین ما با ریشه‌یابی چالش‌ها و تدوین راهکارهای عملیاتی جهت بهره‌گیری از نقاط اهرمی به خلق دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و محسوس در کسب‌وکار مشتریان می‌پردازند. داستان موفقیت همراهان ما سندی زنده از اهتمام مجوعه به خلق ارزش برای مراجعه‌کنندگان است.
تعهد به صداقت و امانت‌داری
ارائه مشاوره بدون وجود اعتماد و شفافیت نمی‌تواند منشا آثار واقعی باشد. از این رو است که به نوبه خود و در حد توان التزام به رفتار صادقانه را پیشه کرده‌ایم و با درک حساسیت مسائل داخلی هر کسب‌وکار رسم امانت‌داری را سرلوحه عمل قرار داده‌ایم. این رویه باعث شده‌است که علاوه بر تداوم همکاری‌های سودآور، مفتخر به داشتن دوستان فراوان در گستره صنایع مختلف باشیم. شفافیت تعهدات، رعایت رازداری و صداقت در عمل ارکان اصلی منشور اخلاقی ما هستند.
از میان مطالب

مسیر رشد از دانش آغاز می‌شود

گزیده‌ای از آخرین تحلیل‌ها و نتایج تحقیقات مرتبط را در پایگاه دانش جمع‌آوری کرده‌ایم.

FAQ

سوالات متداول

چطور می‌توانم از خدمات مشاوره برای آموزش نیروی انسانی استفاده کنم؟

برای شروع کافی است از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن اختصاصی (02126295518) سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری جلسه تحلیل اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات مشاوره مدیریتی ط مخصوص چه مجموعه‌هایی است؟

خدمات مشاوره برای آموزش نیروی انسانی ط گستره وسیعی از نیازها و چالش‌های مجموعه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌های مختلف را تحت پوشش دارند. بخشی از خدمات ما مختص صنایع بزرگ و متوسط برنامه‌ریزی شده‌اند ولی با توجه به تنوع تخصص‌های کارشناسان ط اکثر خدمات ما قابلیت عرضه به رنج متنوعی از مجموعه‌ها را دارا می‌باشند. اگر صاحب یک مجموعه کوچک هستید یا حتی اگر هنوز در مراحل اولیه آغاز کسب‌وکار خودتانید نیز مشتاقیم تا در مسیر توسعه کسب‌وکارتان همراه شما باشیم.

هزینه خدمات مشاوره برای آموزش نیروی انسانی چقدر است؟

پاسخ به این سوال ارتباط تنگاتنگی با نیاز کسب‌وکار و سطح پیچیدگی مساله دارد. به صورت عرفی قراردادهای مشاوره با توافق طرفین به یکی از صورت‌های ساعتی یا پروژه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند. در خصوص مشاوره اجرایی نیز می‌توان از شیوه‌های دیگری نظیر قرار دادن درصدی ازمیزان پیشرفت به عنوان دستمزد استفاده نمود. در حالت کلی تلاش ما همواره بر این بوده که گامی در راستای حل چالش‌های فعالان اقتصادی برداریم و تا حد امکان با انعطاف‌پذیری لازم امکان شکل‌گیری همکاری‌های سودآور را مهیا نماییم.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

برای دریافت خدمات مشاوره برای آموزش نیروی انسانی ط لطفاً فرم درخواست مشاوره را پرکنید.