Search
دسته‌بندی نوشته‌ها
طراحی مسیر شغلی

کارگاه آموزشی غیرحضوری طراحی مسیر شغلی

کارگاه آموزشی غیر حضوری طراحی مسیر شغلی با هدف کمک به افراد و کسب‌و‌کارها برای اتخاذ تصمیمات حیاتی در زمینه ادامه یا تغییر فعالیت حرفه‌ای خود، برگزار می‌شود.

مجموعه ابزارها و روش‌هایی که در این کارگاه معرفی می‌شود، این امکان را برای افراد فراهم می‌کند که وضعیت شغلی فعلی خود را به دقت ترسیم کرده و سپس بر اساس بازشناسی علایق، توانمندی‌ها و شخصیت خود، بهترین موقعیت شغلی ممکن برای خود را طراحی کنند.

به دنبال شیوع ویروس کرونا و ظهور آثار اقتصادی آن، بسیاری از شاغلان و فعالان اقتصادی ناچار به تغییر شغل یا زمینه فعالیت خود هستند. اما هر تصمیم نسنجیده‌ای در این مورد می‌تواند به نتایج زیان‌باری منتهی شود.

مدل کسب و کار شما، یک الگوی ساده و عملی در اختیار افراد قرار می‌دهد که با دقت و جامع‌نگری بیشتری حرفه بعدی خود را انتخاب کنید.  

رفرنس

این دوره آموزشی بر اساس کتاب Business Model You نوشته آقای تیم کلارک، استاد دانشگاه، کارافرین و نویسنده آمریکایی، ارائه می‌شود.

وی این کتاب را بر اساس کتاب دیگری به نام Business Model Generation  که مربوط به طراحی مدل کسب‌وکار برای شرکت‌ها و سازمان‌ها است، نوشته است.

در واقع، مدل معرفی شده در آن کتاب را برای اشخاص توسعه داده است. وی سعی کرده‌ است یک روند قدم به قدم برای کشف توانایی‌ها و علایق شغلی ایجاد کنند تا هر فرد بتواند از این طریق به شغل ایده‌آل خود دست یابد و یا شغل ایده‌آل خودش را خلق کند.

این مدل بر الهام از زندگی ۳۲۸ نفر از ۴۳ کشور جهان طراحی شده است که زندگی حرفه‌ای خود را تغییر داده‌اند و به شغل رویایی خود دست یافته‌اند.

جزئیات کارگاه طراحی مسیر شغلی

در ادامه برای روشن شدن هر چه بیش‌تر موضوع جزئیات برگزاری این کارگاه را با شما به اشتراک می‌گذاریم :

مدرس

این مدل توسط خود تیم کلارک و مربیان تائید شده از طرف وی در سراسر دنیا برگزار می‌شود. در ایران این کارگاه توسط حسن اطاعت که دوره مربی‌گری این مدل را با شخص تیم کلارک گذرانده است، برگزار می‌شود.

اطلاعات تماس

etaat@yahoo.com

زبان کارگاه

کارگاه به زبان فارسی است و کلیپ‌ها و ویدیوها نیز با زیرنویس فارسی ارائه می‌شوند.

برگزاری

این کارگاه با حضور حداقل ۵ و حداکثر ۱۰۰ شرکت کننده و طی کارگاه‌های حضوری یا غیرحضوری از ۱۲ تا ۱۶ ساعت قابل برگزاری است.

بعد از کارگاه

شرکت کنندگان این کارگاه در سراسر جهان شبکه‌ای اجتماعی دارند که تجارب و داستان‌های موفقیت خود را به اشتراک می‌گذارند. از برگزیده‌ترین این افراد هم جهت مصاحبه برای چاپ در ویرایش‌های بعدی کتاب یا حضور در کارگاه‌ها دعوت می‌شود.

نحوه ثبت‌نام 

برای ثبت‌نام در این کارگاه فقط تا ۲۸ اردیبهشت ۹۹ فرصت دارید. همین حالا برای بهره‌مندی از تخفیف زودهنگام در کارگاه ثبت نام کنید:

Comment (1)

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *