Search
دسته‌بندی نوشته‌ها
شعله‌های اشتیاق

رونمایی از کتاب “شعله‌های اشتیاق”

پانزده سال پیش، به تقلید از شرکت‌های بزرگی که حامی چاپ کتاب‌ها می‌شدند، دو میلیون تومان برای حمایت مالی از چاپ یک کتاب اختصاص دادم که آن زمان خیلی پول بود و هنوز هم هست! طبق رسم این نوع کارها، تعدادی از کتاب‌‌ها را به خودمان هدیه دادند. شب عید بود و یک گونی کتاب که باید پخش می‌شد. تعدادی را پست کردیم که تا مدت‌‌ها بعد از تعطیلات عید نوروز هنوز هم در سالن پخش شرکت پست، دست نخورده باقی مانده بود. بقیه را هم دوستان و بچه‌های شرکت و خواهر و برادر و پسرعمو و دخترعمو پخش کردند و تعدادی هم روی دستمان ماند. هنوز هم هست.

روایت داریم که یک مؤمن واقعی هرگز از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود. یک اشتباه، برای اولین بار اشتباه است اما برای دومین بار، یک انتخاب. خُب، چه شد که من دوباره این انتخاب را انجام دادم و چرا دوباره حامی مالی چاپ یک کتاب شدم؟ به خاطر این کتاب، به خاطر شما و به خاطر خودم. این کتاب چنان الهام‌‌بخش و هیجان‌انگیز است و چنان روان و زیبا ترجمه شده که شما حتماً باید آن را می‌خواندید و من حتماً باید در رساندن این منبع الهام و انگیزش به دست دیگران سهم می‌‌داشتم. حس خوبی دارم که واسطه انتقال این خیر و خوبی و برکت هستم و امیدوارم شما هم حس خوبی از خواندن این کتاب داشته باشید.

مراسم رونمایی کتاب، عصر روز سیزدهم شهریور در کتاب‌فروشی “همیشه” در شهرک غرب، مجتمع تجاری گلستان برگزار شد و آقای دکتر روستا سخنان زیبایی را در خصوص موفقیت و سعادت، بیان کردند. مترجم کتاب از دلایل انتخاب این کتاب صحبت کرد و من از دلایل حمایت مالی. تعدادی از چهره‌های فرهنگی و هنری و افراد موفق و فعالان حوزه نشر و کتاب هم هر کدام صحبت‌هایی در خصوص این کتاب یا موضوع مدیریت زندگی فردی و تحول و موفقیت، بیان کردند. مراسم ساده و خوبی بود و حس مثبتی داشت.

کتاب “شعله‌های اشتیاق” را می‌توانید از کتاب‌فروشی‌های معتبر یا از همین سایت شخصی خودم تهیه کنید.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *